Nieruchomości inwestycyjne: warszawski biurowiec Spektrum Tower z najemcą na 1300 mkw. powierzchni biurowej

Nieruchomość inwestycyjna Spektrum Tower to 32-kondygnacyjny wieżowiec oferujący ponad 32 000 mkw. powierzchni biurowej. Właścicielem i zarządcą biurowca jest firma Globalworth, która ma tutaj również swoją siedzibę.

Międzynarodowe biuro projektowe Buro Happold przedłużyło umowę najmu w należącym do Globalworth wieżowcu Spektrum Tower w centrum Warszawy. Firma zajmuje w nim 1300 mkw. powierzchni biurowej. Siedziba najemcy mieści się w tej nieruchomości inwestycyjnej od 2016 roku. Biuro firmy było pierwszym w Polsce, które otrzymało nowatorski certyfikat WELL skupiający się na zdrowiu i samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

Spektrum Tower należy do najbardziej ikonicznych i najlepiej zlokalizowanych budynków biurowych w Warszawie. Jako jego właściciel i zarządca, który jednocześnie ma tu swoją siedzibę, dokładamy starań, aby wszytskim jego użytkownikom zapewnić jak najwyższy komfort i poziom usług. Buro Happold jest jednym z naszych największych najemców w Spektrum Tower, dlatego tym bardziej cieszymy się, że firma zdecydowała się pozostać z nami na kolejne lata.

Anna Korwin-Kulesza, Senior Leasing Manager w Globalworth Poland.

źródło: mat. prasowe

Print Friendly, PDF & Email