Nieruchomości inwestycyjne: nowe działki na Mazurach o dużym potencjale wzrostu wartości

Nowe działki na Mazurach o dużym potencjale wzrostu wartości?  Rodzinne Inwestycje prezentują Osadę nad Jeziorem Pluszne.

W czasach dynamicznie rosnącej inflacji i niestabilnej sytuacji rynkowej szukamy możliwie bezpiecznych sposobów lokowania i pomnażania kapitału. Jak wskazują eksperci, jednym z tych najkorzystniejszych jest zakup ziemi. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem działki o wysokim potencjale inwestycyjnym, zlokalizowanej w rozwijającej się, atrakcyjnej turystycznie części Polski, teraz jest na to dobry moment – Rodzinne Inwestycje prezentują swoją nową Osadę nad Jeziorem Pluszne.

Osada położona jest w pobliżu Jezior Pluszne i Staw, niedaleko Olsztynka. Wszystkie 43 działki wchodzące w skład osady przeznaczone są pod zabudowę rekreacyjno-usługową. Parcele mają zróżnicowaną powierzchnię, a ich wielkość wynosi od 1500 m2 do 4300 m2. Dostęp do jeziora umożliwia plaża gminna w odległości 1,5 km oraz plaża przy sąsiednim ośrodku wypoczynkowym. W okolicy mieszczą się atrakcje turystyczne, między innymi: pole golfowe, stok narciarski, szlaki rowerowe czy Zwierzyniec Warmiński.

Osada nad Jeziorem Pluszne w miejscowości Mierki znajduje się na otulonym lasem terenie, w sąsiedztwie malowniczego jeziora o powierzchni 908 ha, które w całości objęte jest strefą ciszy. Osada znajduje się 5 km od drogi ekspresowej S51 i S7, bezpośrednio do terenu osady prowadzi droga krajowa numer 58. Lokalizacja ta pozwala więc na łatwy dojazd z różnych części Polski.

Ceny gruntów w Polsce stale rosną, tak samo jak popyt na nie. W obecnej niestabilnej sytuacji ważne jest, żeby zabezpieczyć swoje oszczędności i zadbać o finanse w przyszłości. Rynek oferuje wiele możliwości lokowania kapitału, ale – w przeciwieństwie do ziemi – są to w większości produkty wysokiego ryzyka. Patrząc historycznie, wartość ziemi systematycznie rośnie. Jej podaż jest stała, co ma wpływ na stabilność cen. Trzeba pamiętać, że przy lokowaniu kapitału w tego typu inwestycjach istotne jest, aby wybrać grunt o wysokim potencjale wzrostu wartości, ale jednak sprawdzony. Dzięki temu unikniemy rozczarowania w przyszłości – mówi Jakub Węglarski, Dyrektor Marketingu Rodzinne Inwestycje.
Nieopodal nowej osady znajdują się większe miasta, oferujące wiele atrakcji turystycznych. Osadę dzieli 18 kilometrów od stolicy Warmii i Mazur – Olsztyna, gdzie znajduje się Zamek Kapituły Warmińskiej,Stare Miasto z Ratuszem i Stary Targ Rybny, 25 km od Ostródy, gdzie mieści się Zamek Krzyżacki i Muzeum, Wieża Bismarcka oraz 39 kilometrów od Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury – co umożliwia bezpośrednie połączenia lotnicze między miastami Polski i Europy.

Źródło: Universe Properties Group Rodzinne Inwestycje, właściciel marki Rodzinne Inwestycje.

Print Friendly, PDF & Email