370 mieszkań w właśnie otwartym Resi4Rent Taśmowa

Warszawska oferta Resi4Rent, największej prywatnej firmy z mieszkaniami w abonamencie, rośnie w niespotykanym na rynku tempie. Do budynków Resi4Rent w Browarach Warszawskich i na ul. Suwak, dołączył nowo otwarty projekt przy ul. Taśmowej, w którym znajduje się ponad 370 mieszkań

Budynek przy ul. Taśmowej jest zlokalizowany w sercu biznesowego Mokotowa. Projekt ma w swojej ofercie 372 lokali o różnych metrażach i typach, z czego 4 zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dostępne są mieszkania jednopokojowe, z sypialnią i salonem, a także rodzinne lokale z dwoma sypialniami i salonem. Resi4Rent w standardzie wyposaża mieszkania w stałą zabudowę, sprzęt AGD oraz niezbędne meble.

Nasza inwestycja przy ul. Taśmowej to świetna opcja dla wszystkich pragnących zamieszkać na warszawskim Mokotowie. W tej tętniącej życiem dzielnicy, którą najczęściej wybierają młodzi, pracujący w pobliskich biurowcach, Resi4Rent oferuje aż dwa z trzech warszawskich projektów. Mokotów przyciąga, ponieważ zapewnia swoim mieszkańcom wiele atrakcji, udogodnień, a przede wszystkim wolność wyboru. W Resi4Rent wiemy, jak ważna jest wolność, dlatego nasze mieszkania możesz urządzić sam lub zostawić tę kwestię nam. Gwarantujemy nowe, doskonale zlokalizowane lokale, wybudowane przez największego polskiego dewelopera, a także pełną ich obsługę – od zapewnienia internetu, po pomoc techniczną – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Umowa z Resi4Rent może zostać zawarta na minimum 3 miesiące, a w cenie abonamentu lokatorzy mają możliwość korzystania z sieci Wi-Fi, dostęp do panelu pozwalającego m.in. na zarządzanie umowami oraz dedykowane biuro obsługi. Dla cyklistów Resi4Rent przewidziało stojaki na rowery, a zmotoryzowanym lokatorom firma oferuje możliwość wynajmu miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na WGN.pl

źródło: housemarket.pl

Print Friendly, PDF & Email