SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA LIGOTA PIĘKNA

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 2596m2 , jako własność, stanowiąca teren niezabudowany.
Działka położona jest w miejscowości Ligota Piękna, gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki przy ulicy Łąkowej. Dojazd z Wrocławia w kierunku Trzebnicy (droga Nr5), odległość od granic Wrocławia około 8km. Działka skrajna usytuowana pod lasem w sąsiedztwie domy jednorodzinne.  Do działki doprowadzona jest woda oraz energia elektryczna (złącze kablowe). W północnej granicy działki przechodzi rurociąg gazowy, w związku z czym klient posiada pisemne zobowiązanie Dsp. Gaz. o przyłączeniu gazu do wybudowanego w przyszłości budynku. Do działki doprowadzona jest kablowa linia telefoniczna. Obszar działki objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dopuszczającym na tym terenie zabudowę mieszkaniową i niektóre usługi. Możliwość budowy dużego domu np. dwurodzinnego lub z pawilonem usługowym/biurowym. Położenie działki gwarantuje komfort zamieszkiwania ze względu na ustronność lokalizacji, ciszę, przyjazne otoczenie przyrodnicze i jednocześnie dobrą komunikację z terenem miejscowości Ligota Piękna, Wrocławiem, Trzebnicą.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Powierzchnia: 2596  m2

Cena: 311 520 zł

Nr oferty: 14-15520

Tel.: 71 337 84 15,  503 507 379

Print Friendly, PDF & Email