Tereny fabryczne na warszawskim Żeraniu w portfelu inwestycyjnym firmy OKAM

Sprzedaż terenów fabrycznych w Warszawie stanowi jedną z największych tego rodzaju transakcji na rynku nieruchomości nie tylko w stolicy, ale i całej Polsce.

Powierzchnia terenu, który stał się własnością firmy OKAM, wynosi aż 62 ha. Inwestycja OKAM na Żeraniu znajdzie się w gronie największych tego typu inwestycji w Warszawie. Szczegóły transakcji objęte są tajemnicą handlową.

W przyszłości w bliskiej odległości od zakupionego przez OKAM terenu planowane jest powstanie stacji metra.

Kupując ten teren, niegdyś służący do produkcji samochodów, dokonaliśmy jednego z największych tego typu nabyć na rynku w ramach tylko jednej transakcji. Niewątpliwie skala inwestycji będzie ogromna i samo przygotowanie jej rozłoży się na kilka lat a wieloetapowa realizacja na kilkanaście najbliższych. To kolejne wyzwanie, z jakim zmierzymy się w OKAM. W najbliższej perspektywie jednakże planujemy podjąć działania polegające na uatrakcyjnieniu tego miejsca dla obecnych i przyszłych najemców oraz zapewnieniu im możliwości kontynuacji ich działalności. Bardzo ważne dla nas jest pozostawienie charakteru tego niezwykłego miejsca tak ważnego w historii polskiej motoryzacji, dlatego inwestycja będzie prowadzona przez nas z poszanowaniem przeszłości oraz poprzedzona zostanie konsultacjami z zainteresowanymi stronami. – zaznacza Arie Koren, CEO OKAM.

źródło: komercja24.pl

Print Friendly, PDF & Email