Wrocławski bank ziemi Murapolu coraz większy

Grupa Murapol zawarła przedwstępną umowę na zakup gruntu o powierzchni 0,45 ha przy ul. Buforowej na wrocławskich Wojszycach. Wartość: 6,5 mln zł netto.

Teren przy Buforowej deweloper zamierza przyłączyć do jednej z bezpośrednio sąsiadujących działek, na której już przygotowuje inwestycję mieszkaniową. Na działce może stanąć ok. 120 mieszkań.

W dotychczas zrealizowanych przez Murapol projektach w rejonie ulicy Buforowej powstało 17 budynków z ponad 1,4 tys. lokali, w których zamieszkało łącznie niemal 4,3 tys. Na osiedlu Murapol Apartamenty Klasztorna powstaje kolejnych 278 mieszkań. Poza Wojszycami i sąsiadującym Jagodnem firma buduje osiedla również w innych częściach Wrocławia.

Kończy inwestycję Murapol Apartamenty Słubicka z 106 mieszkaniami przy ul. Słubickiej na Starym Mieście. Oferuje także 282 lokale powstające na osiedlu Murapol Zielone Bulwary przy ul. Dożynkowej na Klecinie.

W portfolio zrealizowanych wrocławskich inwestycji Murapol ma Zielony Zakątek przy ul. Piotrkowskiej, w którym powstało 205 mieszkań, osiedle dwukondygnacyjnych budynków Różana Dolina przy ul. Bałkańskiej z 36 lokalami oraz inwestycję Nowy Wrocław w podwrocławskim Kiełczowie przy ul. Makowej ze 141 mieszkaniami.

Print Friendly, PDF & Email