Działka nr 181-675, Przybynów,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Działki
Miasto: Przybynów
Rejon:
Cena: 67500 PLN
Powierzchnia: 1058 m2
Cena za m2: 63.8 PLN
Sprzedam urokliwą działkę budowlaną w Ostrowie o powierzchni 1058 m2


WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną w Ostrowie o powierzchni 1058 m2 zalesioną drzewostanem sosnowym.Pragniemy zaznaczyć ,że istnieje możliwość dokupienia sąsiadujących działek gdyż są one w ofercie tego samego właściciela.
Działka posiada media - prąd i wodę oraz gaz przy działce. Usytuowana jest w sąsiedztwie przebiegającej drogi Przybynów - Poraj.
Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju, dedykowane szczególnie dla osób lubiących obcowanie z przyrodą,lubiących piesze i rowerowe wycieczki czemu sprzyjają liczne szlaki rowerowe.
W pobliżu znajduje się Zalew Porajski, Sanktuarium w Leśniowie ,Zamek Ostrężnik, Góry Sokole i wiele innych atrakcji Jury Krakowsko - Częstochowskiej.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Andrzej Pasierb
790 342 007
apasierb@wgn.pl

lub
Ewa Ciecieląg
795 511 714
eciecielag@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Pasierb Andrzej

apasierb@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email