DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ ŻABI RÓG

SG125-238Działka o pow. 3.000 m2 w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Położona bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej w kierunku Gubit.
Grunt oznaczony symbolem 146R- tereny rolnicze. Dopuszcza się prowadzenie funkcji agroturystycznej. Istnieje możliwość zabudowy wolnostojącej: budynek mieszkalny o pow. do 300 m2, dla budynków gospodarczych, garażowych i inwentarskich nie ustalono pow. zabudowy. Procent pow. biologicznie czynnej: nie mniej niż 50%. Liczba kondygnacji nadziemnych:
– dla budynków mieszkalnych: nie więcej niż 2 (budynki parterowe z poddaszem użytkowym),
– dla budynków gospodarczych, garażowych i inwentarskich: nie więcej niż 2.
Wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych, gospodarczych, garażowych i inwentarskich: nie więcej niż 8,5 m. Dach dwuspadowy, równopołaciowy, kryty dachówką ceramiczną.

Teren dość płaski, poza obszarem zabudowy wsi, lekko wznoszący się w kierunku wschodnim, o kształcie wydłużonego prostokąta. Otoczenie działki stanowią grunty rolne, we wschodniej części sąsiaduje z lasem. Niespełna 300 m od asfaltu, linii energetycznej i wodociągu.
W okolicy kompleksy leśne i 3 jeziora: Narie (2,5 km), Marąg (1,5 km), Żabie (300 m). Tereny atrakcyjne turystycznie. Odległość do Morąga – 10 km, do Olsztyna – 42 km.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego

Klientom naszej firmy proponujemy pośrednictwo kredytowe.
Współpracujemy z kancelarią prawną, pracownią urbanistyczną, biurem geodezyjnym,
a także specjalistami z zakresu wycen nieruchomości i przeprowadzania
audytów energetycznych.

KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU 89 672 68 16, kom. 602 697 835
Numer oferty: SG125/238
http: www.morag.wgn.pl e-mail: morag@wgn.pl

Nr oferty: SG125-238

Powierzchnia działki: 3.000,00 m2
Dojazd: utwardzony
Cena: 25.000 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email