Trei Real Estate poszerza portfolio o działkę w Bolesławcu

Trei Real Estate kupił działkę w Bolesławcu o powierzchni  o powierzchni prawie 70 000 mkw.,. Na tym terenie ma powstać kompleks handlowy. W jego skład wejdzie m.in. market budowlany, dyskont spożywczy oraz park handlowy.

Park handlowy zlokalizowany przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu będzie największym dotychczasowym Vendo Parkiem zbudowanym przez Trei w Polsce. Obiekt dostarczy ponad 9 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej. Deweloper rozpoczął już prace projektowe, a start budowy planuje w 2020 roku. Na terenie zakupionej działki Trei zrealizuje również budynek, w którym otworzy się znana sieć marketów budowlanych, będzie to pierwszy tak duży sklep typu DYI w tym mieście. W sąsiedztwie parku handlowego powstanie również dyskont spożywczy.

– Aktualnie w całej Polsce poszukujemy atrakcyjnych działek pod przyszłe inwestycje. W pierwszej kolejności stawiamy na mniejsze miasta, gdzie nasycenie powierzchnią handlową jest zdecydowanie niższe niż w dużych aglomeracjach. Zakup gruntów w Bolesławcu i budowa największego jak dotąd Vendo Parku w kraju to kolejny ważny krok w rozwoju Trei na polskim rynku nieruchomości handlowych. Zamierzamy z roku na rok zwiększać liczbę inwestycji. Obecnie w portfelu mamy jedenaście Vendo Parków, cztery są w budowie, a działka w Bolesławcu jest kolejną zabezpieczoną lokalizacją w Polsce, w której otworzymy park handlowy. – mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland

Vendo Parki to parterowe centra zakupowe wyposażone w duże, wygodne parkingi. Trei stawia na maksymalną wygodę najemców oraz klientów parków, dlatego by zapewnić szybki dojazd do parku handlowego w Bolesławcu deweloper wykona rondo w ciągu drogi krajowej nr 94 (obwodnica miasta).

źródło:  TerenyInwestycjne.Info

Print Friendly, PDF & Email