Dom nr 203-47, Poznań, Grunwald

Kategoria: Domy
Miasto: Poznań
Rejon: Grunwald
Cena: 1800000 PLN
Pokoje: 7
Piętra: 1
Powierzchnia: 173 m2
Działka: 901 m2
Cena za m2: 10404.62 PLN
DOM WOLNOSTOJĄCY Z DUŻYM POTENCJAŁEM W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI NA POZNAŃSKIM GRUNWALDZIE

Atrakcyjna oferta sprzedaży domu wolnostojącego o dużym potencjale, usytuowanego w znakomitej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie. Idealna propozycja dla poszukujących miejsca przeznaczonego na dom w prestiżowej, zabytkowej dzielnicy Poznania, gabinety lekarskie, kancelarię lub siedzibę firmy.
Przed domem znajduje się 5 miejsc parkingowych.

Dużym atutem jest położenie domu ? w zabytkowej i prestiżowej dzielnicy Poznania, blisko ulicy Grunwaldzkiej, pozwalającej na łatwą komunikację samochodową oraz miejską, a zarazem cisza i spokój ulicy Promienistej, będącej prostopadłą do ulicy Grunwaldzkiej.

Dom mieści się na dużej działce o powierzchni 901 m2.

OPIS
Dom jest budynkiem 3-kondygnacyjnym (piwnica, parter, piętro). Obecnie w środku znajdują się 2 niezależne mieszkania na parterze i piętrze.
Budynek jest podpiwniczony. W podziemiu znajduje się garaż, z którego można wydzielić przejście do piwnicy. Z budynkiem połączony jest również drugi garaż.
Na działce usytuowany jest mniejszy budynek, który można przeznaczyć np. na działalność gospodarczą lub altanę ogrodową.

Parter stanowi powierzchnia 95 m2 w skład której wchodzą następujące pomieszczenia:
4 pokoje (w tym przechodni salon)
Kuchnia
Łazienka
Hol

Piętro o powierzchni 78 m2 w skład której wchodzą następujące pomieszczenia:
3 pokoje (w tym salon)
Kuchnia
Łazienka
Hol

Na piętrze z salonu wyjście na taras o powierzchni ok. 15 m2.

Wysokość pomieszczeń w budynku to 2,78 m.

Dom oraz okna usytuowane idealnie zgodnie ze stronami świata na wschód, zachód, północ i południe.


Okna wykonane są z PCV.

Budynek wraz z dachem są ocieplone.

Zabezpieczenia: domofon.

STAN PRAWNY
Dom stanowi pełną własność z wydzieloną Księgą Wieczystą.

OKOLICA
Budynek zlokalizowany w bardzo atrakcyjnym miejscu na poznańskim Grunwaldzie, 600 m od ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Niemal przy jednej z głównych ulic w Poznaniu - Grunwaldzkiej, a jednocześnie przy spokojnej, zielonej ulicy z łatwym i szybkim dojazdem.
W pobliżu liczne gabinety lekarskie, poradnie specjalistyczne, a także kancelarie. Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego w odległości 600 m.

Do najbliższego przystanku tramwajowego oraz autobusowego zaledwie 200 m.

Łatwy i szybki wyjazd na autostradę A2 oraz obwodnicę S11.

W pobliżu znajdują się również tereny rekreacyjne przeznaczone dla wypoczynku, gdzie można zregenerować ciało i umysł, a mianowicie:
Park Manitiusa, Park Kasprowicza z Halą Sportowo-Widowiskową Arena, pływalnią otwartą oraz Centrum Tenisowym, a także tereny i budynki należące do Klubu Olimpia.

W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr telefonu 668 147 300.

Zapraszamy na prezentację!

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

:
Szymon Tamborski


+48 668 147 300
s.tamborski@wgn.pl
Print Friendly, PDF & Email