Działka nr 203-177, Rakowo,

Kategoria: Działki
Miasto:
Rejon:
Cena: 55106 PLN
Powierzchnia: 934 m2
Cena za m2: 59 PLN
Działka budowlana w RAKOWIE, gmina Czerniejewo, OKAZJA!

Zrób sobie prezent na Nowy Rok! KUP DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ!

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Rakowo (gmina Czerniejewo), w cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu na osiedlu Sosnowy Zaułek. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE
Powierzchnia działki wynosi 934 m2 i ma kształt prostokąta. Wymiary działki to 36x26 m. Przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Dopuszcza się także przeznaczenie dla funkcji usługowej.
Dopuszcza się także ulokowanie na działkach budynków gospodarczych lub garaży.

DOJAZD/LOKALIZACJA
Działka usytuowana jest przy wytyczonej drodze wewnętrznej, łączącej się z drogą leśną, która łączy się z drogą asfaltową w miejscowości Rakowo.

OGRODZENIE
Działka nie jest ogrodzona.

STAN OBECNY
Stan obecny działki: działka gotowa do zabudowy po uzyskaniu pozwolenia na budowę.

MEDIA
Do dyspozycji (w drodze)
media, tj. prąd, wodociąg.

OKOLICA/INFRASTRUKTURA
Dużym atutem jest lokalizacja działki ? bezpośrednio przy lesie. Dobre miejsce dla szukających ciszy i wytchnienia. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego w najbliższym sąsiedztwie w przyszłości możemy spodziewać się zabudowy jednorodzinnej. Aktualnie na terenie osiedla Sosnowy Zaułek mamy zabudowane dwie działki.

Wygodny i szybki dojazd do Poznania ze względu na dostęp do obwodnicy autostradowej S5 (5 km), skąd dojedziemy do miasta w niecałe 40 min.

Dojazd do pozostałych miast:
Gniezno 20 km
Września 20 km
Pobiedziska 13 km
Swarzędz 30 km
Poznań 40 kmSąsiedztwo najbliższych miejscowości obfituje w tereny wypoczynkowe z licznymi jeziorami, lasami wraz ze szlakami do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej. Dla miłośników historii warto wspomnieć, że w pobliżu przebiega Szlak Piastowski, a w Czerniejewie znajduje się m.in. Zespół Pałacowy.

Zachęcamy do kupna i zapraszamy do kontaktu: tel. 666 613 045.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Numer licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.?
Kontakt:
Szeląg Estera
+48 666 613 045
e.szelag@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email