Działka nr 186-4687, Kobuleti,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Działki
Miasto:
Rejon:
Cena: 1925000 PLN
Powierzchnia: 1000 m2
Cena za m2: 1925 PLN
Gruzja, Kobuleti, działka inwestycyjna o powierzchni 1 000 m2, sprzedam, cena 1 925 000 zł.

Poszukujemy inwestora do wspólnej, z właścicielem działki, inwestycji budowlanej w Gruzji, w nadmorskiej miejscowości Kobuleti, położonej 25 km od Batumi, nad Morzem Czarnym.

Działka, o powierzchni 1 000 m2, położona jest w centrum Kobuleti, 15 m od morza, w pasie budowanych i istniejących apartamentowców i hoteli.
Na działce zaplanowano budowę apartamentowca o wysokości 10 - ciu pięter (możliwe jest opracowanie własnej koncepcji zabudowy działki).

Apartamenty maja być przeznaczone na sprzedaż lub wynajem w zależności od planów inwestora.

W chwili
obecnej na działce znajdują się dwa małe budynki przeznaczone do rozbiórki.


DOSKONAŁA LOKALIZACJA: centrum Kobuleti, nad samym morzem, istniejąca infrastruktura, ułatwienia podatkowe dla budowy hoteli.

Kobuleti
miasto w Gruzji, w Adżarii, nad Morzem Czarnym, ok. 25 km na północny wschód od Batumi.

Kobuleti to drugie najludniejsze miasto w Adżarii, według danych z 2014 roku zamieszkuje je 19 700 ludzi. Miasto rozciąga się na odcinku 12 km wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Miasto jest uzdrowiskiem - leczy się tu choroby układu krążenia, nerwowego i oddechowego3.

Przez Kobuleti przebiega linia kolejowa biegnąca wzdłuż wybrzeża, którą kursują pociągi z Batumi-Machindżauri do Ozurgeti oraz do Kutaisi.

26 października 2010 roku parlament Gruzji przyjął ustawę O wolnej strefy turystycznej Kobuleti. Ustawa częściowo zwalnia z podatków tych inwestorów, którzy zainwestują w budowę hoteli w Kobuleti na terenie 11,4 akrów. Zgodnie z prawem, inwestorzy, którzy zainwestują minimum 1 mln GEL w budowę hotelu, będą zwolnieni od podatku od nieruchomości w ciągu najbliższych 15 lat.

W mieście panuje klimat ciepły umiarkowany. Opady deszczu są znaczące, występują nawet podczas suchych miesięcy. Klimat w mieście został sklasyfikowany jako Cfa zgodnie z systemem Kppena-Geigera. W mieście Kobuleti, średnia roczna temperatura wynosi 14,2 C, zaś średnioroczne opady to 2276 mm. Najsuchszym miesiącem jest maj z opadami na poziomie 81 mm, zaś największe opady występują w grudniu, ze średnią 285 mm. Różnica w opadach pomiędzy najsuchszym a najbardziej mokrym miesiącem wynosi 204 mm. Najcieplejszym miesiącem w roku jest sierpień ze średnią temperaturą 22,6 C, z kolei najzimniejszym miesiącem jest styczeń ze średnią temperaturą 5,8 C. Wahania roczne temperatur wynoszą 16,8 C6.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na oglądanie nieruchomości.

Opiekun oferty:

Jarosław Noga,
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr licencji 23088
tel. 726 118 967,
e-mail: j.noga@wgn.pl

Biuro WGN Nieruchomości:

Głogów, ul. Garncarska 22,
Szprotawa, ul. Bema 4/2,
Polkowice, ul. Słubicka 5.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt:
Noga Jarosław
726 118 967
j.noga@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email