Obiekt nr 186-3360, Ostrów Wielkopolski,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Obiekty
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Rejon:
Cena: 1300000 PLN
Piętra: 2
Powierzchnia: 1476 m2
Działka: 1163 m2
Cena za m2: 880.76 PLN
Ostrów Wielkopolski,Sukiennicza, Budynki Biurowe, 1476 m2, sprzedaż, 1 300 000 zł

WGN NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁ GŁOGÓW

Biurowiec w TOP lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 51/1, 52 o łącznej powierzchni 1163 m? oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- budynku biurowego o powierzchni użytkowej 988,62 m?
- budynku techniczno-biurowego o powierzchni użytkowej 466,06 m?
- budynku stacji Trafo o powierzchni zabudowy 22,10 m?.
Budynek administracyjno-biurowy ? obiekt wolnostojący, trzykondygnacyjny (parter, pierwsze i drugie piętro), murowany, wykonany w technologii tradycyjnej, pokryty jest stropodachem. Budynek posiada także podpiwniczenie na całej powierzchni zabudowy.
Budynek techniczno-biurowy - obiekt wolnostojący, dwukondygnacyjny (parter i pierwsze piętro), murowany wykonany w technologii tradycyjnej, pokryty jest stropodachem. Budynek posiada częściowe podpiwniczenie.
Nieruchomość położona jest w centralnej części miasta, pomiędzy dworcem kolejowym, a Rynkiem Starówki. Jest to obszar intensywnej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz komercyjnej. Dojazd do nieruchomości realizowany jest od ul. Sukienniczej.
Ostrów Wielkopolski ? miasto położone w południowej części woj. wielkopolskiego, znajduje się w odległości ok. 25 km od Kalisza, ok. 95 km od Wrocławia oraz ok. 120 km od Poznania. Ostrów Wielkopolski jest regionalnym węzłem drogowym, w którym krzyżują się trzy drogi krajowe: 11 (Kołobrzeg ? Bytom), 25 (Koszalin ? Wrocław) i 36 (Ostrów Wielkopolski ? Legnica) oraz droga wojewódzka 445 (Ostrów Wielkopolski ? Odolanów). Od wschodniej strony miasta planowana jest obwodnica, którą będzie biegnąć droga ekspresowa S 11.
Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego przyjętego Uchwałą nr XIV/269/2000 Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego z dnia 24.02.2000 r. z późniejszymi zmianami, przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem MUC - tereny śródmiejskie (centralne) - preferuje się różne nieuciążliwe usługi, głównie o charakterze centrotwórczym oraz placówki administracji państwowej i samorządowej, towarzyszącą funkcją jest zabudowa mieszkaniowa, z preferencją dla zabudowy zwartej, o charakterze obrzeżnym

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY:
Edyta Teclaf
tel 724 359 314
e-mail e.teclaf@wgn.pl
Adres Biura WGN Głogów, ul.Garncarska 22

ZAPEWNIAMY:
Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji
Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości
Obsługę formalno-prawną transakcji

PRZY TRANSAKCJI ZAKUPU ZAPEWNIAMY OBSŁUGĘ NOTARIALNĄ
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Kontakt:
Świdziński Marek
509 602 349
m.swidzinski@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email