Dom nr 181-1074, Częstochowa,

Kategoria: Domy
Miasto: Częstochowa
Rejon:
Cena: 8500000 PLN
Pokoje: 100
Piętra: 2
Powierzchnia: 1800 m2
Działka: 2350 m2
Cena za m2: 4722.22 PLN
Sprzedam, Kamienica, Centrum Częstochowy, gotowy biznes.


WGN Myszków ul.Sikorskiego 53G
Oferta na wyłączność: Sebastian Jagusiak tel.660 028 844.


Oferujemy Państwu na sprzedaż zabytkową kamienicę po generalnym remoncie usytuowaną w ścisłym centrum Częstochowy przy prestiżowej ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W bezpośrednim sąsiedztwie prezentowanej nieruchomości powstaje nowoczesne centrum przesiadkowe PKP, ulica Józefa Piłsudskiego już wkrótce będzie wizytówką miasta Częstochowa.

W budynku znajduje się 46 lokali mieszkalnych oraz 2-a lokale handlowo-usługowe.

Mieszkania są całkowicie wyposażone w np. nowa lodówka, zamrażarka, indukcja, zmywarka, kanapa, pralka automatyczna etc.

Większość lokali została wynajęta w ciągu 2-ch tygodni. Szacowany miesięczny dochód wynosi około 60 000 złotych.

Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w centrum miasta, w sąsiedztwie Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

Naszą ofertę dedykujemy w szczególności potencjalnym inwestorom z branży mieszkaniowej, ale przede wszystkim wszystkim tym, którzy chcą ulokować swoje pieniądze w sposób pewny i bezpieczny.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Sebastian Jagusiak
660 028 844
sjagusiak@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Jagusiak Sebastian

sjagusiak@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email