Na działce o powierzchni prawie 20 000 m2 powstanie Vendo Park

Trei Real Estate GmbH (Trei), deweloper z ponad 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, dynamicznie rozwija sieć parków handlowych.

Do końca roku Trei powiększy swoje portfolio o kilka nieruchomości, budowanych pod wspólną marką Vendo Park, w tym zrealizuje inwestycję w Łasku.

W Łasku, na działce o powierzchni 19 600 m2, toczą się prace budowlane obejmujące m.in. wykonanie konstrukcji budynku, roboty sieciowe oraz przygotowanie terenu pod parking.  Vendo Park powstaje przy ulicy Warszawskiej  i dostarczy ok. 4 500  m2 nowoczesnej powierzchni handlowej.Oficjalne otwarcie parku handlowego planowane jest na listopad br.

Nasze Vendo Parki zapewniają mieszkańcom maksymalną wygodę w szybkich, codziennych zakupach oraz dostarczają kompleksową ofertę. Na tle innych obiektów handlowych wyróżnia je prosta konstrukcja – są to jednokondygnacyjne budynki, dzięki czemu klienci wchodzą do wybranego sklepu bezpośrednio z poziomu parkingu i nie tracą czasu na poszukiwania wybranej marki, jak dzieje się to w przypadku dużych galerii” – Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

źródło: mat. prasowe

Print Friendly, PDF & Email