Inwestycja w Dziwnówku powiększa się o kolejny budynek

300 metrów od plaży firma Budnex rozpoczęła budowę kolejnego budynku w ramach inwestycji Słoneczne Tarasy w Dziwnówku. W realizowanym etapie powstaną 52 lokale, a klucze do nowych nadmorskich apartamentów będzie można odebrać już na początku 2020 roku.

W ramach Słonecznych Tarasów powstaną łącznie cztery budynki z 209 apartamentami. Cała inwestycja stanowi część kompleksu Porta Mare, który firma Budnex realizuje w Dziwnówku.

Realizowany budynek będzie miał 5 kondygnacji i 4 klatki. Powstaną w nich lokale o powierzchni od 27 do 60 mkw. Prócz tych najmniejszych będą dostępne apartamenty dwu- i trzypokojowe z pokojem dziennym połączonym z aneksem kuchennym.  Bez względu na metraż należy zaznaczyć, że do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony. W przypadku niektórych lokali będą nawet dwa. Ta prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu wyniesie od 3 do 13,4 mkw.

Zgodnie ze standardem wykończenia apartamenty będą oddawane w stanie deweloperskim, jednak na indywidualne życzenie klientów jest możliwość wykończenia lokalu pod klucz.

Należy wspomnieć również o tym, że w bezpośrednim sąsiedztwie nowopowstającego budynku znajduje się niemalże już gotowy, wcześniejszy etap Słonecznych Tarasów. Znalazło się w nim zaledwie 40 lokali. Tutaj trwają już tylko prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku, tak by na początku przyszłego roku rozpocząć przekazywanie kluczy do gotowych apartamentów. W sumie w ramach tego projektu powstanie jeszcze tylko jeden etap inwestycji.

Dziwnówek to malownicza osada popularna wśród miłośników nadmorskiego wypoczynku, która położona jest pomiędzy wodami Morza Bałtyckiego i zalewu Wrzosowskiego. Dodatkowego uroku dodaje jej bliskie sąsiedztwo wyspy Wolin ze znajdującym się tam parkiem narodowym. Dzięki modernizacji układu drogowego i przebiegającej kilkanaście kilometrów od Dziwnówka drodze ekspresowej S3 łatwo się tu dostać z wielu zakątków naszego kraju.

materiały prasowe

Print Friendly, PDF & Email