Działka nr 96-1217, Kraszkowice,

Kategoria: Działki
Miasto: Kraszkowice
Rejon:
Cena: 35000 PLN
Powierzchnia: 825 m2
Cena za m2: 42.42 PLN
Działka, 825 m2, gm. Kraszkowice, GS753, sprzedaż.

Do sprzedania działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Kraszkowicach. Działka o powierzchni
około 825 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od Wielunia. Działka w kształcie prostokąta o szerokości 18 m.

Uzbrojenie: prąd, telefon oraz przyłącze wodne w ulicy. Dojazd drogą asfaltową.


Działka posadowiona wśród domów jednorodzinnych. Bardzo atrakcyjna okolica. Działka zlokalizowana w odległości około 10 km od centrum Wielunia. Cisza, spokojne sąsiedztwo.

Cena ofertowa: 35 000 zł.
Numer oferty w biurze: GS753.
Zapraszam na prezentację.
Tomasz Brzeziński
Tel.: 790 759 999
Tel.: 790 719 999
biuro@wgn.wielun.pl

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.
Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości.

Wieloletnia współpraca z 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia nieruchomości.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: www.wgn.wielun.pl.

Jesteśmy także na FB/wgn.wielun

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.

działka na sprzedaż, działka w Wieluniu, powiat wieluński, Wieluń, działka blisko Wielunia, działka, działka budowlana, Wieluń,
Wielunia, Wieluniu,
sprzedaż, sprzedaży, budynek, budynek na sprzedaż, dwa pokoje, dwóch pokoi, 3 pokoje, trzypokojowy, 4cztery pokoje, pokój, sypialnia, wieluńskie, garaż, miejsce parkingowe, miejsce, miejsca, budynek, budynek gospodarczy, budynki, piwnica, w pobliżu lasu, w pobliżu rzeki, piwnice, pomieszczenie przynależne, nieruchomości, nieruchomość, kredyt, remont, po remoncie.

:
Print Friendly, PDF & Email