Dom nr 30-15039, Kobylnica,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Domy
Miasto: Kobylnica
Rejon:
Cena: 399000 PLN
Piętra: 2
Powierzchnia: 642 m2
Działka: 800 m2
Cena za m2: 621.5 PLN
Na sprzedaż
Obiekt usługowo- mieszkalny. Budynki o łącznej powierzchni 642 m kw. Działka o powierzchni 800 m kw. Kobylnica, ul. Rzemieślnicza. Słupsk. 399.000,- PLN.


Kompleks budynków usługowo mieszkalnych, o łącznej powierzchni całkowitej 642 m kw, posadowionych na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m kw. Położonej w Kobylnicy koło Słupska, woj. Pomorskie na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania, jako teren zabudowy usługowej i produkcyjnej.

W skład nieruchomości wchodzą zabudowania:

- Budynek trzykondygnacyjny o powierzchni zabudowy 95 m kw (powierzchnia całkowita ok 285 m kw.) spełniający do tej pory funkcję usługowo- mieszkalną, składający się z klatki schodowej, pomieszczenia gospodarczego, garażu, dwóch niezależnych mieszkań dwupokojowych z osobnymi kuchniami i łazienkami. Stolarka okienna wymieniona na okna PCV.

Aktualnie na drugiej kondygnacji znajdują się trzy osobne pokoje, w tym jeden z balkonem, jeden z kominkiem przystosowanym do funkcji CO, dwie osobne toalety oraz łazienka z podgrzewaną podłogą.
Na trzeciej kondygnacji znajdują się dwa osobne pokoje, w tym jeden z kominkiem, kuchnia, łazienka i WC.

- Dwukondygnacyjny budynek niemieszkalny o funkcji usługowo- produkcyjnej, o powierzchni zabudowy 136 m kw. (powierzchnia całkowita ok 272 m kw.). W budynku znajdują się posadzki przemysłowe i stropy przemysłowe. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Budynek z centralnym ogrzewaniem, umywalkami i WC.

- Jednokondygnacyjny budynek niemieszkalny o funkcji usługowo- produkcyjnej, o powierzchni zabudowy 85 m kw.

Na posesji jest możliwość zasilania siecią 3X400V
do 200KW.

Podatek od nieruchomości 800,- PLN/ m-c


CENA 399.000 PLN

OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę wnieruchomości.
WGN Międzynarodowy Koncern ObrotuNieruchomościamioddział w Słupsku
ul. Tuwima 8a/12
76-200 Słupsk

JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, lubremontnieruchomości.

Informacje dotyczącenieruchomościzostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt:
Kubicz Jadwiga
607 385 481
jadwiga.kubicz@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email