Działka nr 20-8082, Odolanów,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Działki
Miasto: Odolanów
Rejon:
Cena: 98000 PLN
Powierzchnia: 2900 m2
Cena za m2: 33.79 PLN
Sprzedaż, działka budowlana, Huta, Gmina Odolanów, o pow 2900m2.

Malowniczo położona działka w spokojnym cichym terenie i otoczeniu zieleni w miejscowości Huta, Gmina Odolanów k/Ostrowa Wielkopolskiego. Dojazd do miasta Ostrów zajmuje nie więcej niż 15-20 min. Działka o powierzchni 2900 m2, w kształcie zbliżonym do trapezu o szerokości 30 m, co daje możliwość podziału na dwie działki i dalszej odsprzedaży jednej z nich.

Dostępne media: prąd, woda i gaz w ulicy. Blisko znajdują się tereny leśne, tereny niezabudowane i stadnina koni w Hucie. Wygodny dojazd równą drogą asfaltową, bardzo spokojna okolica. Idealna pod zabudowę jednorodzinną - działka została objęta aktualnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu mieszkalnego jednorodzinnego. Cena jest do negocjacji.

Zapraszam do prezentacji Marcin Kaczmarek, tel: 601 829 510, marcin.kaczmarek@wgn.pl Cena do negocjacji.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu Marcin Kaczmarek,tel: 601 829 510 marcin.kaczmarek@wgn.pl.
Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. POSIADAMY CERTYFIKAT JAKOŚCI SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
Kontakt:
Kaczmarek Marcin
601 829 510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email