Działka nr 197-193, Kopaszewo,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Działki
Miasto:
Rejon:
Cena: 60000 PLN
Powierzchnia: 1000 m2
Cena za m2: 60 PLN
Działka budowlana, Kopaszewo

Bez prowizji dla kupującego!!!
Koncern Obrotu Nieruchomości - Kościan.

Na sprzedaż dwie działki budowlana każda o powierzchni powierzchni 1000 m2
w niewielkiej miejscowości Kopaszewo w powiecie kościańskim, w gminie Krzywiń. Odległość od Kościana wynosi zaledwie 16 km.
Niewątpliwym atutem jest znajdujący się w obrębie miejscowości Pałac wraz z parkiem o powierzchni ponad 11,75 ha - gdzie podczas wolnego wieczoru lub popołudnia można spędzić chwilę na świeżym powietrzu spacerując wśród śpiewu ptaków.

Grunt wygodny pod zabudowę jednorodzinną z miejscem na rodzinny ogród. Cena to 60 000 netto. Droga dojazdowa będzie przebiegała wzdłuż granicy pomiędzy innymi działkami i zostanie ustanowiona tam współwłasność.

Media:
prąd i woda w drodze, kanalizacji nie ma, możliwe jest szambo albo przydomowa oczyszczalnia, gmina planuje montaż oczyszczalni.


OTOCZENIE
Natężenie hałasu: cisza
W otoczeniu niska, zadbana zabudowa jednorodzinna
Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone oraz leśne.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Agata Lorenz
a.lorenz@wgn.pl
Tel. 724 716 780

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.
Kontakt:
Lorenz Agata

a.lorenz@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email