Dom nr 181-840, Włodowice,

Kategoria: Domy
Miasto:
Rejon:
Cena: 600000 PLN
Pokoje: 4
Piętra: 1
Powierzchnia: 180 m2
Działka: 10000 m2
Cena za m2: 3333.33 PLN
Sprzedam dom na uroczej działce o powierzchni 10 000 m2 na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Włodowicach.


WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferuje Państwu klimatyczny dom na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Włodowicach o powierzchni 110 m2 usytuowany
w drugiej linii zabudowy na pięknie urządzonej działce o powierzchni 10 000 m2.
Na działce obok drzew iglastych i różnych gatunków krzewów nasadzone są drzewa owocowe co stwarza swoisty klimat i zachwyca przestrzenią.
Dom składa się z 3 pokoi , otwartego-dużego salonu,2 łazienek, kuchni z której jest wyjście na przestronny taras z którego można podziwiać ogród i rozkoszować się panującą ciszą.
Dach pokryty jest onduliną , ogrzewanie gazowe ,instalacja CO w całości nowa,okna plastikowe. Dom nie wymaga żadnych nakładów finansowych - do zamieszkania od zaraz.
W skład posesji wchodzi budynek gospodarczy o powierzchni 45 m2, w którym znajduje się garaż,kuchnia letnia i pomieszczenie przeznaczone na pokój.Na działce znajduje się również stodoła pokryta nową papą, posadzka wybetonowana,pomieszczenie to może służyć jako garaże,pomieszczenia gospodarcze lub po adaptacji jako stajnia dla koni lub innych zwierząt czemu sprzyja też wielkość działki.Jak wynika z powyższego opisu nieruchomość ta nie tylko może służyć jako dom mieszkalny ,ale również jako miejsce do prowadzenia działalności agroturystycznej.
Nieruchomość położona jest
w doskonałej lokalizacji gdyż do centrum Zawiercia jest 10 km, do Myszkowa 9 km. W sąsiedztwie punktów handlowo-usługowych ,kościoła oraz Zalewu Włodowice około 2 km.Pod samym domem znajduje się przystanek PKS. Posesja ta może być również doskonałą bazą dla miłośników wędrówek pieszych , wycieczek rowerowych i wspinaczek górskich gdyż do pięknych skał jest około 5 km , a do uroczych Zamków Mirów i Bobolice 6 km.
Nieruchomość tą dedykujemy osobą ceniącym sobie cisze i spokój oraz obcowanie z naturą.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Andrzej Pasierb 790 342 007 apasierb@wgn.pl

lub Ewa Ciecieląg 795 511 714 eciecielag@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Ciecieląg Ewa

eciecielag@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email