Dom nr 181-774, Mirów,

Kategoria: Domy
Miasto: Mirów
Rejon:
Cena: 1490000 PLN
Pokoje: 5
Piętra: 1
Powierzchnia: 150 m2
Działka: 21400 m2
Cena za m2: 9933.33 PLN
Sprzedam uroczy dworek w Mirowie u podnóża Zamku Mirów na działce budowlanej o powierzchni 21400 m2.

WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferujemy Państwu
uroczy Dworek u podnóża Gotyckiego Zamku Rycerskiego w Mirowie zbudowanego przez Kazimierza Wielkiego. Dworek posiada 4 pokoje , salon z aneksem kuchennym oraz dużym kominkiem,3 łazienki i 2 WC posiada również użytkowe poddasze ,całość jest podpiwniczona.Ogrzewanie CO na eko groszek oraz kominek. Piwnice również można zaadoptować na cele komercyjne lub inne. Dach pokryty jest gontem.
W skłąd posesji wchodzi
stajnia z 8 boksami , paszarnią , która jest podpiwniczona. Poddasze można zadoptować na różne cele również mieszkaniowe.
Całość posadowiona jest na działce budowlanej o powierzchni 21400 m2.Na posesji znajduje się murowany grill z wędzarnią. Cała nieruchomość ogrodzona jest murem z kamienia wapiennego
.Z dworku
rozpościera się przepiękny widok na zamek i piękne krajobrazy Jury Krakowsko - Częstochowskiej z niezliczonymi szlakami turystycznymi , skałkami dla miłośników wspinaczek górskich, ścieżkami rowerowymi i pieszymi.
W okresie zimowym można skorzystać z przepięknych tras biegowych dla narciarzy, które znajdują się w pobliżu.
W odległości 1,5km znajduje się inny, odrestaurowany zamek królewski XIV wieku w Bobolicach, należący wg legendy do brata Bobola, Mira. Miejsce to nie tylko owiane jest ciekawą historią zamku , również kręcono tu zdjęcia do filmu Przyjaciel wesołego diabła, Pan samochodzik ,a ostatnio do kultowego serialu Korona Królów.
W Mirowie znajdują się szlaki turystyczne prowadzące do największej jaskini Wyżyny Krakowsko- Wieluńskiej zwanej Jaskinią Wierną.

Dworek stwarza wrażenie bardzo ciepłego i przytulnego miejsca gdzie Państwo oprócz obcowania z historią mogą odpocząć , zrelaksować się w ciszy i spokoju.
Atutem tej nieruchomości jest działka o powierzchni 21 400 m2 w całości budowlana co stwarza ewentualnemu nabywcy możliwości przeznaczenia tego terenu na cele komercyjne.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Andrzej Pasierb
790 342 007
apasierb@wgn.pl

lub
Ewa Ciecieląg
795 511 714
eciecielag@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Ciecieląg Ewa

eciecielag@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email