Dom nr 181-721, Myszków, Centrum

Kategoria: Domy
Miasto: Myszków
Rejon: Centrum
Cena: 780000 PLN
Pokoje: 7
Piętra: 2
Powierzchnia: 212 m2
Działka: 266 m2
Cena za m2: 3679.25 PLN
Sprzedam kamienica 266m2, centrum Myszków.

WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferujemy Państwu interesującą kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum Myszkowa przy ulicy Kościuszki.
Prezentowany, elegancki budynek o powierzchni użytkowej 212m2 (powierzchnia całkowita około 400m2)posiada na parterze 2 lokale usługowe (z zapleczem) oraz niewielkie mieszkanie. Na I-szym piętrze i powierzchni 105m2 znajduje się piękne mieszkanie składające się z 3-pokoi_, garderoby,kuchni, łazienki oraz 2-ch balkonów.
Dodatkowo do adaptacji na cele mieszkaniowe można wykorzystać poddasze użytkowe (około 80m2). Do kamienicy przynależą również 3 pomieszczenia magazynowo-gospodarcze, piwnica oraz garaż (15m2).
Budynek posadowiony jest na w całości ogrodzonej i zagospodarowanej (kostka brukowa)działce o powierzchni 266m2, a zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren ten ma przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe.
W tej unikatowej kamienicy klatka schodowa jest niezależna a wszystkie mieszkania i lokale mają osobne liczniki (prąd, woda,etc.)
Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w centrum miasta, a przede wszystkim jej nieograniczone możliwości inwestycyjne.
Nasza wysublimowana oferta w szczególności dedykowana jest do inwestorom chcącym prowadzić działalność komercyjną oraz osobom budującym mieszkania na wynajem.
W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Gmyz Artur
602 431 680
agmyz@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email