Działka nr 181-659, Jaworznik,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Działki
Miasto:
Rejon:
Cena: 50000 PLN
Powierzchnia: 5343 m2
Cena za m2: 9.36 PLN
Sprzedaż działka rolna 5343m2 Jaworznik, Bobolice, Mirów.

WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferujemy Państwu przepiękną działkę rolną o powierzchni i 5343m2 położoną w Jaworzniku. Prezentowany grunt o szerokości 17m jest częściowo zadrzewiony młodym lasem sosnowym.
W odległości 120 metrów znajdują się media: prąd iw oda oraz domostwa, a do działki jest dojazd utwardzony.
Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja przy drodze pieszo-rowerowej do zamków w Mirowie i Bobolicach w otoczeniu lasów i pól.

Dodatkowo do sprzedania jest działka o przeznaczeniu leśnym o powierzchni 6100m2.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Gmyz Artur
602 431 680
agmyz@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email