Obiekt nr 181-649, Kępina Zdrój,

Kategoria: Obiekty
Miasto:
Rejon:
Cena: 790000 PLN
Pokoje: 15
Piętra: 1
Powierzchnia: 250 m2
Działka: 4200 m2
Cena za m2: 3160 PLN
Sprzedam urocze i klimatyczne Siedlisko Kępina Zdrój o powierzchni działki 4200 m2 i bazie noclegowej na 34 osoby.


WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Proponujemy Państwu urocze i klimatyczne Siedlisko Kępina Zdrój znajdujące się nieopodal Żarek Letnisko ( 5 km ) o powierzchni działki 4200 m2 z bazą noclegową całoroczną w apartamentach i letniskową w domkach Brda.
W domkach Brda na piętrze są dwie sypialnie , a na parterze salon w dwoma rozkładanymi kanapami, aneks kuchenny oraz łazienka.
Siedlisko dysponuje dwoma całorocznymi ,czteroosobowymi apartamentami, jeden znajduje się na piętrze ,ma oddzielną sypialnie z łóżkiem małżeńskim , salon z wyposażonym aneksem kuchennym, łazienkę z WC , garderobę i duży taras z leżakami. Drugi apartament z kominkiem posiada dwie oddzielne sypialnie w łóżkami małżeńskimi ,salon z wyposażonym aneksem kuchennym, łazienkę z WC i duży taras z leżakami. Tarasy są zadaszone umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez względu na panująca aurę.
Ogrzewanie w apartamentach jest elektryczne OC oraz w jednym dodatkowo kominek.
Na terenie obiektu
znajduje się grill z wędzarnią wraz z stołami biesiadnymi mieszczącymi się w budynku , co powoduje ,że warunki na zewnątrz nie przeszkadzają spędzać miło czas.
Na terenie posesji jest również boisko do piłki plażowej, plac zabaw dla najmłodszych, palenisko , staw
oraz parkin ,cały obiekt jest monitorowany.
Dla ewentualnego nabywcy właściciel deklaruje dołączyć gotowy projekt zabudowy 8 bungalowów drewnianych.
Cały obiekt znajduje się w otoczeniu lasów sosnowych i brzozowych , a nieopodal jest rezerwat cisów.
Nieruchomość położona jest
w sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej słynącej z wielu atrakcji znajdujących się nieopodal takich jak Zamek Mirów, Bobolice, Sanktuarium w Leśniowie ,Pustelnia w Czatachowej, Złoty Potok z licznymi pstrągarniami, Zamkiem Raczyńskich ,Zalew w Poraju.
Siedlisko Kępina Zdrój to miejsce dla miłośników wycieczek pieszych i rowerowych ze względu na niezliczone szlaki turystyczne , a zimą jest możliwość uprawiania sportów zimowych.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Andrzej Pasierb
790 342 007
apasierb@wgn.pl

lub
Ewa Ciecieląg
795 511 714
eciecielag@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Ciecieląg Ewa

eciecielag@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email