Dom nr 181-583, Mirów,

Kategoria: Domy
Miasto: Mirów
Rejon:
Cena: 4500 PLN
Pokoje: 5
Piętra: 1
Powierzchnia: 150 m2
Działka: 20000 m2
Cena za m2: 30 PLN
Wynajmę dworek u podnóża Zamku Mirów 70 m2.


Jeżeli Państwo pragną przenieść się w czasie i zamieszkać w uroczym Dworku u podnóża Gotyckiego Zamku Rycerskiego w Mirowie zbudowanego przez Kazimierza Wielkiego to proponujemy Państwu możliwość wynajęcia posiadłości gdzie z każdego miejsca rozpościera się przepiękny widok na zamek i piękne krajobrazy Jury Krakowsko - Częstochowskiej z niezliczonymi szlakami turystycznymi , skałkami dla miłośników wspinaczek górskich, ścieżkami rowerowymi i pieszymi.
W okresie zimowym można skorzystać z przepięknych tras biegowych dla narciarzy, które znajdują się w pobliżu.
W odległości 1,5km znajduje się inny, odrestaurowany zamek królewski XIV wieku w Bobolicach, należący wg legendy do brata Bobola, Mira. Miejsce to nie tylko owiane jest ciekawą historią zamku , również kręcono tu zdjęcia do filmu Przyjaciel wesołego diabła, Pan samochodzik ,a ostatnio do kultowego serialu Korona Królów.
W Mirowie znajdują się szlaki turystyczne prowadzące do największej jaskini Wyżyny Krakowsko- Wieluńskiej zwanej Jaskinią Wierną.

Dworek stwarza wrażenie bardzo ciepłego i przytulnego miejsca gdzie Państwo oprócz obcowania z historią mogą odpocząć , zrelaksować się w ciszy i spokoju.
Dworek posiada bardzo wygodne zaplecze dostosowane do najbardziej wymagających gości,składa się z 4
pokoi,kuchni ,salonu z kominkiem, 2 łazienek, 2 WC , posiada 2 kondygnacje,w których jednorazowo może zamieszkać 10 osób.
Dworek można wynająć cało rocznie
gdyż posiada ogrzewanie CO a dach pokryty jest drewnianym gontem. Na posesji znajduje się wybudowany z kamienia grill wraz z wędzarnią.
Oferujemy Państwu pobyt w naszym Dworku w kwocie
-
60 zł od osoby za dobę , a wynajęcie całej posiadłości to tylko 2000 zł
za tydzień.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już od 15.12.2018r. - kameralnego sylwestra mogą Państwo
spędzić w uroczym dworku u podnóża zamku.

Telefon do kontaktu 515 554 419
Kontakt:
Ciecieląg Ewa

eciecielag@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email