Działka nr 181-481, Suliszowice,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Działki
Miasto: Suliszowice
Rejon:
Cena: 130000 PLN
Powierzchnia: 0 m2
Cena za m2: 1.3E+15 PLN
Sprzedaż działka siedliskowa 2ha Suliszowice, Żarki, Jura Krakowsko-Częstochowska.
WGN Myszków, ul.Kościuszki 32
Oferujemy Państwu przepiękną działkę zagrodową o powierzchni 2ha położoną w malowniczej miejscowości Suliszowice w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.Grunt o szerokości 22metrów zabudowany jest drewnianą stodołą a całość znajduje się na Mięckowej Górze z widokiem na Pustynię Skalną. W drodze są niezbędne media: prąd, woda, gaz.
Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja w Rezerwacie Bukowe, na szlaku Dziedzictwa Wsi Jurajskej, w otoczeniu skał i sosnowych lasów. W sąsiedztwie znajduje się najstarsza pstrągarnia w Europie hrabiego Raczyńskiego, Dworek Krasińskich, pałac Raczyńskich, pustalnia w Czatachowej, zamek w Ostrężniku, Brama Twardowskiego czy Pustyna Siedlecka.
Pomagamy w przeprowadzeniu transakcji w kancelarii notarialnej oraz w uzyskaniu zgody na zakup dla osób nie będących rolnikami.
W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Gmyz Artur
602 431 680
agmyz@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email