Działka nr 181-1076, Żarki,


Warning: A non-numeric value encountered in /dzialki/wp-content/plugins/dzialkiwgn-plugin/dzialkiwgn-plugin.php on line 143
Kategoria: Działki
Miasto: Żarki
Rejon:
Cena: 513000 PLN
Powierzchnia: 18900 m2
Cena za m2: 27.14 PLN
Sprzedam, działka inwestycyjna, produkcja, skład, baza, Żarki.

WGN Myszków ul.Sikorskiego 53G.
Oferta na wyłączność: Sebastian Jagusiak tel. 660 028 844.


Oferujemy Państwu niezwykle atrakcyjny teren inwestycyjny w miejscowości Żarki, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko głównej drogi, a jednocześnie w bardzo cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.

Grunt o powierzchni 18900 m2 w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ma symbol A7P tereny obiektów produkcyjnych, magazynów, składów.

Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w sąsiedztwie lasów, w miejscu dyskretnym, a jednocześnie usytuowanym bardzo dobrze pod względem logistycznym.

Naszą ofertę dedykujemy w szczególności potencjalnym inwestorom poszukującym miejsca pod produkcję, magazyny, składy etc.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Sebastian Jagusiak
660 028 844
sjagusiak@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Jagusiak Sebastian

sjagusiak@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email