Działka nr 147-226, Szymonka,

Kategoria: Działki
Miasto:
Rejon:
Cena: 980000 PLN
Powierzchnia: 24550 m2
Cena za m2: 39.92 PLN
Urokliwa działka na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, położona w miejscowości Górkło. Jest terenem inwestycyjnym o wysokim potencjale, ze względu na wielkość oraz jego lokalizację. Okolica jest cicha i spokojna. Na uwagę zasługują również walory przyrodnicze: obecność lokalnej flory i fauny oraz lasu. Obecność spokojnego jeziora sprawia, że możliwa jest nauka związana z uprawianiem sportów wodnych, w tym żeglarstwa, ale przede wszystkim połączenie z innymi akwenami SWJM umożliwia dotarcie do najdalszych zakątków szlaku - od Węgorzewa przez Giżycko do Rucianego Nidy przez Mikołajki i jezioro Śniardwy.

Działka położona jest blisko trasy Mikołajki - Orzysz (Ełk), co pozwala na dogodny dojazd do miast takich jak: Mikołajki, Orzysz, Giżycko i innych miejscowości turystycznych.

Powierzchnia działki wynosi 2,45 ha. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa nie jest objęta planem miejscowym. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania dotyczące nieruchomości i doradzę w sprawach administracyjno-prawnych. Zapraszam także do obejrzenia przedmiotu oferty.

WYCHODZĄC NA PRZECIW OCZEKIWANIOM NASZYCH KLIENTÓW, WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM OBEJRZENIEM NIERUCHOMOŚCI ZAPEWNIAMY MASECZKI ORAZ RĘKAWICZKI OCHRONNE.
Kontakt:
Buczyński Marek
600663666
mbuczynski@wgn.pl

:
Print Friendly, PDF & Email