Mieszkanie nr 128-4968, Kwidzyn, Centrum

Kategoria: Mieszkania
Miasto: Kwidzyn
Rejon: Centrum
Cena: 228000 PLN
Pokoje: 2
Piętra: 3
Piętro: 3
Powierzchnia: 57.27 m2
Cena za m2: 3981.14 PLN
Kwidzyn, Centrum, mieszkanie, sprzedaż.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,27 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, spiżarni, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju. Istnieje możliwość dokupienia garażu mieszczące za kamienicą za dodatkową kwotę 50 000 zł.

Po wejściu do mieszkania znajdujemy się przedpokoju. W nim ściany częściowo malowane i tapetowane. Podłoga pokryta jest panelami. Następnie kierując się na prawo możemy udać się do wykafelkowanej łazienki, wyposażonej w podwieszane WC, umywalkę, prysznic oraz grzejnik. Na przeciwko łazienki znajduje się praktyczna spiżarnia, w której można przechowywać produkty spożywcze. Idąc dalej korytarzem wchodzimy do dobrze oświetlonej i wygodnej kuchni. Jest to miejsce w którym przygotowywanie posiłków będzie czystą przyjemnością. Wyposażona została w komplet mebli, kuchenkę, okap, zlewozmywak oraz grzejnik. Ściany nad blatami roboczymi wyłożone są kafelkami, pozostałe malowane. Na podłodze położono panele. Z kuchni możemy wejść do kolejnego pomieszczenia gospodarczego (dawnej kotłowni), które można dowolnie zaadaptować. W dalszej części mieszkania znajdują się 2 przestronne, jasne i ustawne pokoje. Przyszły Właściciel będzie mógł te pomieszczenia urządzić na wiele ciekawych sposobów. W pokojach ściany są gładzone i malowane, podłoga pokryta panelami.

Czynsz ok. 220 zł na 1 osobę. Podatek od nieruchomości wynosi ok. 71 zł. Ogrzewanie gazowe za pomocą dwufunkcyjnego pieca (3 lata temu wymieniony). Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 13,95 m2. Na tym samym piętrze co mieszkanie znajduje się strych.

W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu.

Wiesława Chomicka
tel. 603-70-55-85
chomicka.wieslawa@gmail.com

Jacek Chomicki
tel. 665-660-630
chomicki.jacek@gmail.com

Biuro WGN Kwidzyn
tel. 55 277-65-09
Tel. 782-21-20-20
wgn.kwidzyn@gmail.com

WGN Kwidzyn
ul. Braterstwa Narodów 51
www.kwidzyn1.wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt:
CHOMICKA WIESŁAWA
55 277 65 09
chomicka.wieslawa@gmail.com

:
Print Friendly, PDF & Email