Nowa inwestycja 7R pod Kielcami

Nowoczesna inwestycja magazynowa oferująca 62 tys. mkw. powierzchni to kolejny projekt, który poszerzy portfolio ogólnopolskiego dewelopera 7R SA.

Ogromnym atutem powstającego magazynu jest lokalizacja – obiekt położony będzie przy drodze ekspresowej i węźle komunikacyjnym, blisko centrum miasta.

7R Park Kielce to projekt magazynowy klasy A, który powstanie przy drodze ekspresowej S7 i węźle Kielce Południe. W ramach inwestycji zostaną wybudowane dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni ponad 60 tys. mkw. i wysokości w świetle 10 m dostosowane do wysokiego składowania. W obiekcie zostaną zastosowane rozwiązania energooszczędne, m.in. oświetlenie LED. Budynek będzie posiadał wysoki standard ochrony przeciwpożarowej, z możliwością dostosowanie do prowadzenia lekkiej produkcji czy też operacji logistycznych dzięki zapewnieniu udogodnień takich jak ponadstandardowa liczba doków.

Oddanie do użytku 7R Park Kielce planowane jest na 1 kwartał 2019 roku.

Deweloper 7R w 2018 roku stawia na intensywny rozwój. Obecnie w realizacji posiada 400 000 mkw. na terenie całej Polski. Wśród realizacji znajdują się zarówno inwestycje typu Big Box jak i obiekty typu Small Business Unit, które wejdą w skład sieci 7R City Flex.

Print Friendly, PDF & Email